Vyriškas striptizas mergvakariui ant Marių Kranto

Sveiki, ar įmanoma būtų, kad Jūsų striptizo šokėjas sušoktų striptizą miške? Mes planuojame mergvakarį Kaune. Plauksime laivu Kauno Mariose, tada ketiname su jaunąja išlipti ant kranto ir sulaukti Jūsų gelbėtojo striptizo šokėjo. Muziką planuojame paimti nešiojamą muzikos kolonėlę su akumuliatoriumi, į kurią dėsis ir diskas ir fleshas. Užrišime jaunajai akis ir reikėtų, jog striptizo šokėjas būtų tarsi vakaro kulminacija, staigmena. Jeigu lytų, ten yra tokia pavėsinė ir tada po ja šokėjas sušoktų striptizą. Sakykite ar tai būtų įmanoma ir kiek tai kainuotų?“

Po malonaus linksmo pokalbio su mergvakario organizatore nusprendėme apsiimti daryti šį užsakymą. Pokalbis buvo linksmas dėl to, jog juokingai skambėjo, kai mergina prašė, jog striptizą sušoktų miške. Šis užsakymas buvo netradiciškas ir vienas sudėtingiausių, kadangi bus šokama vėlyvam pavasario laikotarpyje kuomet yra pilna uodų, vėlai vakare ir dar miške.

Ne visi mūsų striptizo šokėjai norėjo apsiimti daryti šį užsakymą. Todėl vienas iš motyvatorių – aukštesnė kaina nei įprastai už striptizo programą. Mergina mums atsiuntė tikslios vietos koordinates, kurias vesime į navigaciją, sutarėme tikslų laiką ir pasižymėjome tos dienos laiką rezervuotą.

Nuo Royal Striptease striptizo šokėjo:

Laba visiems. Užsakymas sušokti miške. Kadangi man patinka iššūkiai ir ekstremumas apsiėmiau daryti šį užsakymą. Merginos man pasakė, jog atvažiuočiau iš karto pasiruošęs su kareivio striptizo apranga, mašina pasistatyčiau dar nenuvažiavęs nuo kalno, kad nieko neįtartų, ateidamas paduočiau cd diską ir fleshą (savisaugai) su muzika.

Važiuoju jau link Kauno Marių ir į kraują plūsta adrenalinas. Ne aišku nei kur tiksliai šoksiu. Su savimi pasiėmiau kokybišką, brangų purškalą nuo uodų, kadangi esu alergiškas uodų įkandimams, o taigi būsiu visas nuogas praktiškai.

Atvažiuojame su fotografu prie kažkokių kapinių, esančių prie Kauno Marių. Sustojame, skambiname užsakovei, nekelia telefono. Laukiame kol atskambins. Vakaras, nė gyvos dvasios ir kapinės. Galvojame, o atvažiavome į striptizo užsakymą. Dabar tai padarysime gelbėtojų striptizo šou kapinėse.

Štai atskambina mums užsakovė ir pasako, jog važiuotume toliau, o ji jau ateina ir pasitiks mus. Štai ateina miško takeliu šviesiaplaukė, vilkinti džinsus ir pilna veide šypsenos. Simpatiška moteris. Šypsosi mums ir sako, jog privažiuotume prie tokių suoliukų, pasistatytume automobilį ir leistumėmės į apačią.

Nusileidę į apačią visgi pamatėme, jog aš nešoksiu striptizo miške. Dar geriau. Aš jį šoksiu ant Kauno Marių kranto. Merginos buvo įsmeigusios degančius fakelus į krantą, patiesusius raudonus kilimus, pasodinusios jaunąją ir užrišusios jai akis.

Atėjęs pasidėjau daiktus, užsileidau pats savo dainą ir pradėjau šokti. Jausmas šokiu tai dviprasmiškas. Iš vienos pusės šoki, mėgaujiesi savo muzika, merginų šūksniais, iš kitos pusės žiūri jog ant vienos rankos eilute nusėdę uodai, bet kažko nekanda… Vis tiek viena puse galvoji, kažkuris turi įkasti, negali taip būti kad nei vienas neįkas.

Taip pat Kauno Marių Smėlis šlapias ir purvinas. Drabužius meti gražiai ant kilimo, o šokdamas negali daryti akrobatinių judesių, nes visas būsi išsiterliojęs, o kaip tu toks galėsi prisileisti bet akimirkai prie jaunosios? Drabužius saugai nuo išterliojimo, nes laukia kiti užsakymai.

Na tai šokau liaudiškai tariant ant adatų. Nepaisant visko, kai pabaigoje paklausėme, ką būtų galima patobulinti striptizo šokyje, merginos gūžčiojo pečiais. Turbūt iš tokios situacijos – šokio lauke, ant Marių kranto ištraukėme viską, ką galėjome.

Kodėl aš čia skundžiuosi ir verkšlenu? Kai tikras vyras turėtų sakyti: „Man nesvarbu tie uodai, einu šoku, tegul kanda, voliojuosi kaip kiaulė purve ir liečiuosi savo purvinomis letenomis prie visų. Rašau tam, jog mergvakario organizatorės, norėdamos gero, kokybiško striptizo turi gerai ir pagalvoti: ar jos pačios norėtų šokti tokioje vietoje?

Ir kaip jaustumėtės, kai neturite net kur daiktų pasidėti, ateinate į purviną mišką, kur neaiškų kokie vabzdžiai skraido, kai šoki ir tavo koja įsminga gal 10 centimetrų į smėlį, kaip apsirengti kitą aprangą neturi kur, rengiesi šalia visų dalyvių, nes toliau eiti ir persirengti beprasmiška ir tai atimtų daug laikų ir energijos, kai tavo rūbai yra išlyginti švarūs, o tu šoki aplinkoje kuri nusėsta nešvara ir purvais ir saugai, bijai ištepti aprangas, nes lauke dar sekančiai susitikimai ir kaip tu atrodysi su purvinomis aprangomis?

Aš atlikau profesionaliai programą, su jaunosios pašokdinimu, stipriu, kultūringu, energingu striptizu, taip kad prie ko prikibti neturėjo, tačiau man asmeniškai nepatiko šokti šiame užsakyme. Šiuo straipsniu norėčiau informuotis visas mergvakario organizatores, jeigu organizuojate mergvakarį, tai pačios atsakykite sau į šį klausimą: „Ar pati šoktum tokioje vietoje ir tokiomis sąlygomis?“ ir organizuokite rimtai ir atsakingai.

Kai pagalvoji, gerai, kad aš turėjau kareiviškus kerzus. Jeigu aš būčiau šokęs su bet kokiais kitais batais, aš būčiau paprasčiausiai juos sugadinęs šokdamas tokiame šlapiame smėlyje/žvyre. Mano patarimas būtų: geriau jog striptizą šokėjas šoktų laive, sodyboje, bute ar limobuse (autobuse, kuriame įrengta garso aparatūra). Taip mes kur kas jaučiamės saugiau, patogiau ir komfortabiliau.

Nepaisant visko, striptizo Nuotraukos išėjo išties galingos:

vyriškas striptizas mergvakariams Kauro Marios

striptizas moterims Kaune striptizas moterims Klaipedoje striptizo šokėjai mergvakariui siauliuose vyru striptizas gelbetojai striptizo šokėjas aistringas striptizas striptizo šokėjaivyru striptizas gelbetojai siauliai gelbetoju striptizo sokejai striptizo sokejas mergvakariui klaipedaStriptizas i namus Jurbarke striptizas i namus Taurageje kaina

Pagarbiai, Royal Striptease striptizo šokėjas

Ir jūs norite užsisakyti striptizo šokėją mergvakariui/gimtadieniui/vakarėliui?

 1. Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)
 2. Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas)
 3. Kiek žmonių stebės striptizą?
 4. Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minučių.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Straipsniai

2 komentarai

 1. Edgaras:

  Sveiki. Noriu jūsu paklausti. Kokia būtu vieno šokio kaina?
  Gimtadienis 10moteru. Klaipėda. Banketinė salė “skandalas”.
  Data 02.04diena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X