Vyriškas striptizas moterims naktiniame klube

Pajudame šį kartą iš Jurbarko link Kauno, kuriame mus pasitiks naktinio klubo Parlament savininkas. Važiuojame trise – du striptizo šokėjai ir vadybininkas. Automobilyje filmuojame interviu iš vieno mūsų striptizo šokėjo, kuris pasakoja kaip sportuoti, kaip turėti gražų kūną, jį prižiūrėti.

Greitai pasiekiame Kauną. Navigacija rodo, kaip privažiuoti prie naktinio klubo. Privažiuojame, priparkuojame automobilį, išsiimame aprangas, užsidedame tamsintus akinius, kad mūsų, kaip striptizo šokėjų neatpažintų ir kartu su vadybininku keliaujame link naktinio klubo, kuriame šoksime karštą, aistringą viliotinį.

Mus pasitinka klubo savininkas, atidaro duris, laipteliais nusileidžiame į apačią. Klubo atmosfera jauki, raudonas kilimas iki pat klubo erdvės, po kaire lankytojų staliukai, po dešine baras, prie kurio jau darbuojasi barmenės. Klubo savininkas palydi mus kur persirengti, paduoda raktą nuo kambario.

Policininkų striptizas moterims viename Kauno barų

Prieš šokant naktiniame klube, dar atsiduriame viename Kauno barų ir atliekame vieną striptizo šokį.

Rengiamės su kolega ir šypsomės, sakom: „oi dėsim vaizdų ane?“. Užsimetame policininko aprangas ir einame kartu atlikti savo pirmąjį šokį. Groja vokiška daina: „ains vai drai policai“ ir mes jau ieškome kurią čia moterį prirakinti.

vyrų striptizas bare

Bananus iškėlę į viršų žygiuojame linksminti merginų ir moterų, susirinkusių švęsti moters dieną. Numetu bananą, lėtai atsisegu marškinius ir jau pirštų galais užkliudau vienos moters kūną. Užmetu akį, kitas šokėjas dar atsispaudimus. Užsižiebia šypsena mano veide.

Plėšiam kelnes. Matau moterys žiūri ir laukia kol liksime visai be apatinių ir prisidengę tik policininko kepure. Lėtai prieinu prie vienos moters ir leidžiu jai kartu su manimi nuplėšti nuo manęs policininku kelnes.

Kareivių striptizas moterims naktiniame klube

Grįžtame į naktinį klubą, užsidedame kareivių aprangas. Aptemptos maikės, kamufliažinės kareivių kelnės, beretės ir testosteronas mus veda šokti karštą vyrišką striptizą šio naktinio klubo lankytojoms – moterims.

Šokame pagal ispanišką, kažkada topus skynusią dainą, dabar nepamenu pavadinimo. Moterys ploja. Ir greitai pradedame didinti karštį klubo atmosferos šokdami pagal body rockers dainą. Moterys dievina kareivių striptizą.

striptizas moterims

 Daktarų striptizo šou moterims naktiniame klube

Kaukia sirenos, mes išbėgame su daktarų aprangomis. Pribėgame prie dviejų moterų ir pasiklausome jų širdies ritmo. Nustatome, jog joms sušlubavo sveikata ir nusivedame laipteliais į apačią atstatyti jų sveikatos būklę.

Ir tada groja viena stipriausių, užvedančių visą publiką dainų – Snap „Rhytm is a dancer”. Visi ploja, šaukia. O mes joms dviem šokame kaip privatų, gundantį, karštą, vyrišką striptizą.

striptizo šokėjai kaune

Užtikrintai rankas vedu į šonus, lėtai prieinu prie savo pacientės, apžergiu kėdę, gražiai gundančiai pašoku, atsitraukiu rodydamas: „ne ne ne, negalima” ir pradedu po truputį nusimesti daktaro švarką, maikę, kelnes. Žiūriu mano kolegos pacientė jau sveiksta ir jos pulsas tikrai pakilęs.

Striptizas buvo karštas ir labai artimas. Moterims labai patiko. Kai kurios jų po pirmojo šokio buvo prilėkusios ir paklaususios vadybininko: „bet tai čia ne viskas? juk bus dar?”

Mums tai išliko puikiu, šiltu ir gražiu prisiminimu. Ačiū Kauno publikai, kuri mus gražiai pasitiko.

Pagarbiai, RoyalStriptease šokėjas

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X