Vyrų striptizas Klaipėdoje – gimtadienio dovana

Paskambino malonaus balso mergina. Merginos ruošia draugei staigmeną gimtadienio proga ir nori jai užsakyti striptizo šokėją. Kartu sutarusios nusprendė, jog tai būtų puiki staigmena. Su užsakove aptarėme užsakymo detales ir kainą. Sužinojome, jog gimtadienį švęs vien merginos. Merginai sukaks dvidešimt devyni metai.

Gimtadienis vyko nuosavame name Klaipėdoje.

Nuvykus nurodytu adresu paskambinome užsakovei. Pasitiko žavi, mėlynų akių blondinė vilkinti juodą suknelę. Padavė gėlių puokštę, kurią įteiksime jubiliatei.

Viskas ėjosi kaip sviestu patepta, nes buvo viskas aiškiai suplanuota. Atvažiavau jau persirengęs iš anksto. Užsakovei padavėme atmintuką su reikiama muzika, skirta šiam šokiui. Užsakovė grįžo atgal į gimtadienio vakarėlį.

Su fotografu laukėme automobilyje. Apsirengęs laivo kapitono aprangą, užsėjęs juodus akinius, užsimaukšlinęs kapitono kepurę rankose laikiau gėlių puokštę.

Paskambinau į duris. Atidarė jubiliatė, kuri vilkėjo ružavą suknelę. Mergina buvo nustebusi. Pasveikinau ją su gimtadieniu. Įteikiau jai gėlių. Pasodinau ant kėdės. Pradėjo groti šiam striptizo šokiui paruošta muzika. Jaukiai prigesintos šviesos ir žvakės sukūrė malonią atmosferą.

Pradėjau savo kapitono šokį šiai merginai. Lėtai nusirenginėjau. Pašokau su ja bei su kitomis vakaro dalyvėmis. Striptizas buvo labai viliojantis. Merginos plojo.

Tai nuostabiai įsimintinas vakaras uostamiestyje. Puikiai pavykusi staigmena gimtadienio proga.

Užsakymas man labai patiko. Merginos šiltai ir maloniai pasitiko. Jubiliatė buvo sužavėta. Labai didelis Ačiū.

Merginos, jei norite tikrai nustebinti savo drauges gimtadienio proga ir suteikti daug įspūdžių bei nuostabių emocijų užsakykite striptizo šokėją. Atminkite, striptizas – išskirtinė dovana gimtadienio proga.

Striptizas Klaipėda kaina-001 Striptizas Klaipėdoje-001 Striptizo šokėjas Klaipėdoje-001

SUSISIEKITE: https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X