Vyrų striptizas Mergvakariui Limobuse Kaune

  • „Sveiki, čia RoyalStriptease?“ Norėtume gegužės mėnesiui mergvakariui striptizo šokėjo. Reikėtų, jog jis įliptų į Limobusą ir atliktų pasirodymą. Norėtume mes šokėją paimti nuo Kauno Akropolio – Baltojo Tilto. Sakykite ar turite tą dieną laisvą striptizo šokėją ir kiek šis malonumas kainuotų?“

Mes turėjome tą dieną laisvą striptizo šokėją ir sutarėme, jog 23 valandą vakaro striptizo šokėjas įlips į Limobusą ir atliks vyrišką striptizą.

Nuo RoyalStriptease striptizo šokėjo:

Iš tikrųjų apsidžiaugiau. Labiausiai man patinka šokti laivuose ir Limubusuose. Bangos, jūra, šviesos, gražios moterys, šokiai… Kas gali gyvenime būti geriau? Šį kartą užsakymas Kaune. Šoksiu Limobuse. Sakė, kad merginų bus apie 12. Tai nemažas skaičius, o kuo jų daugiau, tuo atmosfera stipresnė.

Pirmąjį užsakymą tą dieną turėjau vienoje Kauno sodyboje. Baigęs ten pasirodymą skubėjau susikrauti aprangas į automobilį ir sustoti prie Kauno Akropolio, kur ten apsirengęs policininko uniforma laukiau atvykstančio kolegos. Merginos užsisakė mus abu.

Šoksime striptizą dviese Limobuse Kaune

Sustojęs laukiu savo kolegos. Atvažiuoja ir jis. Persirengęs taip pat policininko uniforma. Pasistatome automobilius ir išeiname su dviem krepšiais. Juose rankšluosčiai, atsigaivinimui vanduo bei kitos aprangos. Nueiname iki Limobuso, o merginos jau lauke išėjusios. Jaunoji paslėpta Limubuso gale, kad nematytų jog ateiname mes. Įšokame į vairuotojo kabiną, pasisveikiname su juo, pasidedame daiktus. Vadybininkas nueina sujungia muziką ir mums duoda ženklą eiti šokti vyrišką striptizą.

Ateina karšti policininkai sušokti striptizo į Limobusą Kaune

Gelbėtojų striptizo šou pasirodymasGelbėtojai striptizo šokėjai

Striptizo Šokėjas Limobuse Kaune Gelbėtojų vyrų striptizas

Išeiname pakeldami rankas ir aš sakau:

  • Na ką mielosios, fantazavote apie karštus striptizo šokėjus?! Tai padarykime šią šventę labiausiai įsimintiną per jūsų gyvenimą!!!!!”

Visų merginų rankos pakilo į viršų, vadybininkas jas ragino ploti, o mes su kolega aistringai, karštai pradėjome šokti. Jaunoji sėdėjo gale. Aš priėjau prie jos, lėtai pradėjau įtupinėti ir seksualiai nusiėmiau policininko kepurę. Uždėjau jai antgalvos ir pabučiavau į kaklą. Tada atsukau jai užpakalį ir gan grubiai paėmiau jos koją ir slinkau savo ranką nuo jos pėdos ligi vidinės šlaunų pusės. Žinau, tai moterimis labai malonu.

Tuo metu mano kolega striptizo šokėjas šoko striptizą jos draugėms. Apsikeitėme. Jis nuėjo prie jaunosios o aš priėjau prie vienos draugės ir sakau: „Ar tu pinametė?“ – su velnio šypsena ji atsakė, kad nepilnametė ir tada aš jos kojas užkėliau ir pradėjau plekšnoti per jos užpakaliuką.

Aistros kaito. Viena merginą paėmiau, nusivedžiau toliau ir mes šokom salsą, bačiatą, kizombą, įdėjom dar čiačios.. Aš tiesiog ją vedžiau, matėsi, kad ji yra šokusi gyvenime, moka klausyti vyro vedimo, laikyti ranką. Kai aš ją pakėliau ir gražiai nulenkiau, visi pradėjo šaukti ir ploti.

Mačiau, kad mano striptizo partneriui jaunoji liečia užpakalį ir jai tai patinka. Tai jos šventė. Vadybininkas sakė: „Na merginos drąsiau, per metus mes turime 50 šeštadienių ir padarykime, jog šis šeštadienis būtų ypatingas!!!!!!!!!“

Aš jau po apatiniais. Šios išalkusios merginos vis timpteli man už stringų ir plekšnoja per užkalį. Man tai patinka. Atmosfera vis kaito ir kaito. Po kiekvieno vadybininko žodžio merginos vis drąsėjo ir naglėjo. O mums jau metas buvo eiti persirengti.

Kareivių striptizo šou Limobuse Kaune

Striptizo Šokėjai KAune Gelbėtojų striptizo Šou Kaune Gelbėtojų striptizo šokėjas Kaune

Skubėjome persirengti. Vadybininkas merginoms pasakė, kad už 10 minučių Jūsų laukia antrasis šokis, tad Damos, dabar išgerkime!!!!!!!!! Mes rengiamės kareiviais. Aš užsirišu savo kareivišku kerzus ir jau išeiname su kolega šokti.

Atmosfera karšta, garsiai groja muzika, merginos išgėrusios, atsipalaidavusios, laukia mūsų. Ieiname, įžygiuojame ir pradedame šokti. Daug raitomės, šokame aplink stulpą, atliekame pasirodymą. Merginos šaukia.

Tada abu nuėjome į galą prie jaunosios, atsistojome iš šonų ir paėmėme jos rankas. Uždėjome sau ant pilvų presų ir lėtai jos rankas slinkome žemyn. O merginos rėkė rėkė ir rėkė kuo jaunosios rankos artėjo vis žemiau ir žemiau.

Tada atsitraukėme, nuėjome vėl prie stulpo ir atlikome vyrų striptizo šou. Šis šokis dar didesnę atmosferą kūrė, ladangi tai buvo antras šokis. Priėjau prie vienos merginos, nuėmiau kareivišką maikę ir liepiau jai atsegti diržą. Ji tiesiog jį plėšė. Merginos buvo įsiaudrinusios.

Po kareivių striptizo baigėsi mūsų pasirodymas. Kadangi merginos Limobusą buvo išsinuomojusios dviem valandomis ir mus paėmė valandai likus. Grįžome su striptizo partneriu prie vairuotojo. Atėjus mergina, kuri užsakė mus, sakė:

  • Buvo vyrai super. Esam labai patenkintos. Norime, jog atsiųstumėte kelias nuotraukas prisiminimui. Tikrai ačiū. Ar turite šiaip daug užsakymų?“

Pasakėme, jog šiandien tai abiem po antrą užsakymą. Turime tikrai daug užsakymų, pilnai užtenka. Užsakymai dėka tokių nuostabių damų kaip jūs. Mes jus mylime!

Man labai įsiminė šis striptizas Limobuse Kaune. Patiko merginos. Visos gražiai sėdėjo, nebuvo nei vienos tokios išsišokusios, kuri ateina ir plėšia drabužius. Visos jautė ribas ir tuo pačiu buvo atsipalaidavusios. Kas gali būti geriau? Ačiū!

Pagarbiai, RoyalStirptease.com striptizo šokėjas

Ir jūs norite užsisakyti striptizo šokėją mergvakariui?

  1. Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)
  2. Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas)
  3. Kiek žmonių stebės striptizą?
  4. Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minuičų.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X