Vyrų striptizas mergvakariui Tauragėje

Policininko ir kareivio striptizas jaunajai

Į Royalstriptease.com kreipėsi mergina su prašymu užsakyti striptizo šokėją mergvakariui. Tai būtų vakaro vinis ir staigmena jaunajai, kuri neužilgo ištekės.
Užsakovė pasakojo, jog merginos jaunąją tikisi perkalbėti vyrišku striptizu. Galbūt striptizo šokėjui ją pavyks suvilioti, juokavo užsakovė.
Į užsakymą kaip dažniausiai būna, kartu su royalstriptease fotografu.
Buvome nusiteikę priversti jaunąją apsigalvoti, o užsakiusioms striptizą merginoms suteikti nuostabią pramogą.
Atvykome į išnuomotas patalpas. Mus pasitiko šviesių plaukų, žavi, malonaus balso užsakovė, tikra lietuvaitė.  Mergina mus palydėjo į patalpas, kuriose vyko šventė, parodė kur persirengti. Padavėme skarą užrišti jaunosios akims ir liepėme pasiruošti staigmenai.
Garsi muzika, truputį  pritemdytos šviesos ir degančios žvakės vakarui suteikė romantišką atmosferą.
Pirmąjį šokį pasirodžiau su policininko apranga. Jaunoji buvo pasipuošusi juoda suknele, su pėdkelnėmis ir avėjo aukštakulnius batus,  atrodė puikiai. Nurišau jaunajai skarą, paėmiau už rankos, pašokdinau. Apsukau ją kelis sykius, šokio viliojau ją lėtai nusirenginėdamas. Jaunoji buvo drąsi, šokio metu jautėsi labai užtikrintai.
Antrąjį šokį šokau su kareivio apranga. Buvau stiprus ir pasitikintis savimi Tėvynės gynėjas, kuris pasiruošęs ne tik apginti Tėvynę, bet pirmiausia suteikti apsaugą mylimai merginai. Su tokia emocija pradėjau šokį, lėtai nusirenginėjau. Pašokau su  kitomis vakaro dalyvėmis. Po to grįžau prie jaunosios ir visą aistringą šokį šokau jai. Merginos, sėdinčios prie stalo plojo.
Buvome šiltai ir maloniai pasitikti. Tinkamai pritaikytos patalpos persirengimui ir striptizo šokiui. Puiki merginų nuotaika nuteikė labai maloniai. Didelis Ačiū.
Atminkite, striptizas – puiki staigmena jaunajai. Geras būdas suteikti nuostabias emocijas, kurių neįmanoma gauti iš jokio kito nupirkto daikto. Viliojantis ir karštas striptizas suteikia nepakartojamų jausmų.

Pagarbiai,
Royalstriptease

Striptizas Kaune striptizas mergvakariui Striptizas Šiauliuose striptizas tau Striptizas Tauragėje striptizo klubas

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X