Vyrų Striptizas Moterų Kolektyvui

Labutis didelės mergaitės …Nors orai jau nebe vasariški, bet šėlti, mėgautis striptizu galima ištisus metus, kiaurą parą. Tą puikiai patvirtino vieno prekybos centro, esančio Vilniuje, moterų kolektyvas. Gavus šį užsakymą, sunerimau truputį. Kadangi, jei esate buvę sostinėje, tai manau, jog žinote, kad ten yra daugybė kasininkių. Ne išimtis buvo ir praeitas šeštadienio vakaras, spalio 1 dienos vakaras.

Merginos, norėdamos, jog pamainos vadovė nieko neįtartų, užsakė striptizo šokėją – vyrą, tiesiog į jos darbo kabinetą. Vos gavęs skambutį, mano vadovas paskambino man ir pasakė, jog yra toks užsakymas, ir kad merginos pažadėjo susitarti su apsauga, kuri turės mane įsileisti į tarnybines patalpas. Tame prekybos centre  buvo daugybė kasų, taigi kasininkių buvo,  kaip žmonių per gerą roko grupės koncertą. Prieš atvykstant, kaip visada mūsų šokėjai susisiekia su striptizo užsakovėmis (sumanytojomis).

Derinant reikalus, man netikėtai į galvą „atėjo“ mintis, jog galėčiau tą šou surengti su savo mokytoju, kuris man labai padėjo ateiti į šią nišą ir užsiimti striptizo šokiais. Nišą, kuri naudinga, tiek kūniškai, tiek dvasiškai. Tiesiog FENG ŠUI : )

Idėjos autorė – jos kabineto draugė, galima drąsiai sakyti, tikrai gera bendradarbė.  Sorry,  bet vardų neminėsiu.  Prisimenu tik jos dideles krūtis (cenzūra), tarp kurių,  buvau įspraudęs savo erekciją (cenzūra) : ), savo pasirodymo metu.

Atėjus tai nuodėmingajai dienai, šiaip ne taip įkalbėjau savo partnerį vykti kartu su manimi.  Prieš tai, dar pas jį namuose, suderinome šokio choreografiją ir scenarijų, pagal kurį orientuosimės,  kaip visą eigą atlikti teisingai. Bet žinokit, būsime atviri, dažnai viskas pasisuka priešinga kryptimi, kadangi mes merginų nematome kalbėdami telefonu, o girdime tik jų balsus. Kuomet atvykus įžengi į veiksmo vietą, mus šokėjus užvaldo kažkokia nepaaiškinama būsena, tuomet mes tampame tikrais sexy šokėjai. Tam įtakos ir didelę reikšmę turi mūsų laukianti publika –  ji esate JŪS MERGINOS.

Degėme aistra, jau vykdami į užsakymo (pasirodymo) vietą. Garsiai klausėmės paruoštų garso takelių, kaip antai:

Pirmam šokiui, mano kolega pasirinko būtent šį, jau dabar legendinį atlikėją.  Amžinąjį jam atilsį…

Papasakosiu kas dėjosi prekybos centre, kuomet žmonės pamatė, jog į prekybos centrą atėjo neeiliniai klientai.

Aišku, daugelis puolė fotografuoti, filmuoti, bet jiems nepavyko mūsų įamžinti, kadangi, tiek aš tiek kolega dėvėjome perukus, buvome užsiklijavę ūsus ir užsidėję tamsintus akinius, plačiais, dideliais stiklais. Su apsaugininko pagalba, įžengėme į sandėlius. Kitas jo kolega liko stebėti prie filmavimo kamerų ir gaudė vagis.

Apsaugininkas buvo „prie bairio”, jis vos tvardėsi iš juoko, bet išliko profesionalus. Jis slapčia nuėjo pakviesti tos moters, kuri ir buvo atsakinga už šitą peklą. Laiko pasitarti buvo nedaug, todėl labai trumpam buvome užlindę tarp prekių  lentynų ir viską aptarėme. Ji grįžo atgal į kabinetą.

Po akimirkos, mano kolega įžengė pas merginas į jų darbo kabinetą grojant muzikai:

Kad jūs būtumėte mačiusios, kas dėjosi to prekybos centro patalpose, kai kolega įžengė į kambariuką ir pradėjo rangytis pagal šį kūrinį, apsirengęs policijos pareigūnu. Personalas net pamiršo darbus, jie žiūrėjo pro langą kas dėjosi vadovės kabinete. Mūsų nuostabai, niekas nefilmavo ir nefotografavo, darbuotojai išliko taktiški.

Kolegai atlikus savo darbą, atėjo mano eilė. Aš buvau apsirengęs kunigo kostiumu. Radau šį kostiumą per internetą. Ypač žmonės juokėsi iš to kostiumo, kai aš, dar ėjau per prekybos centrą. Jaunimas šaukė ALELIUJA TĖVE. Aš, kaip gėrio skleidėjas, netgi pakeliui,  keletą tų nuodėmingų sielų palaiminau ir nuskubėjome toliau , daryti staigmenos pamainos vadovei.

Taigi, kai kolega baigė savo šou, po 2 minučių įsiveržiau į kabinetą ir aš DĖDĖ PLAYBOY. Įsivaizduokite, pamainos vadovė, vos kvapą gaudo po tokio cirko pasirodymo, o čia, neataušus pėdoms, iškart kitas veikėjas : )…

Savo šou pasirinkau tokią muziką:

Kažkaip, netyčia naršiau youtube ir užtikau, šį labai juokingą video. Manau, šis video tikrai pagal pašaukimą, juk pasauliui reikia meilės… : ) Jūs pamėginkite įsivaizduoti  striptizą šokantį kunigą pagal šį video, kurį rasite youtube. Aš manau, jog nesate matę kunigo,  kuris būtų uždėjęs savo nuogą užpakalį ant stalo arba ant kėdės ir jį atsukęs į TIKINČIUOSIUS.

Tačiau  aš nepamiršau ir tos kolegės, kuri ir buvo kalčiausia dėl viso šito. Vos pasibaigus šiai dainai, iškart po jos sekė ši:

https://www.youtube.com/watch?v=N6voHeEa3ig

Štai tada, atėjo laikas nubausti striptizo sumanytoją. Kadangi,  po pirmo muzikinio kūrinio buvau likęs tik su stringais, daug vargti nebereikėjo, nes mano daikčiukas, tas nenaudėlis, jau beveik stovėjo.

Juk aš kunigas ar ne ? Nieko nelaukęs su SAVO KRAPILKA (tai ta šluotelė, kuria kunigas šventina tikinčiuosius) ėmiau trinti tai kolegei į krūtis. Po akimirkos, mano „NENAUDĖLIS“, visai manęs nebeklausė. Tačiau, tai kas įvyko, aš nesitikėjau. Toji kolegė, ėmė sagstytis palaidinę, atsisegė liemenėlę ir faktiškai mano „KRAPILKA“ jau maudėsi jai tarp, dviejų D dydžio krūtų. Štai šioje vietoje atėjo metas ją pašventinti… Savaime aišku, paklausiau: dukra mano ar galiu tave pašventinti? Gavęs krikščionės sutikimą atlikau Dievo skirtą ir man pavestą atlikti pareigą. Na, tokios baigties nesitikėjau net aš pats.

Po visko, netgi gavome dovanų po skanių saldainių dėžutę.  Atsigėrę kavos kartu su kitais personalo darbuotojomis, deja turėjome palikti šią šventovę. Taigi, policijos pareigūnas turėjo nuvežti į nuovadą nusidėjėlį kunigą ir surašyti jam protokolą. Tačiau, kaip pirmam kartui, gavau įspėjimą, pakeliui sustojome į užkandinę, skaniai užkandome ir išvykome į namus.

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X