Vyrų striptizas Vilniuje – striptizas saunoje

Į royalstriptease.com paskambino moteris. Ji kartu su bendradarbėmis rengia vakarėlį ir nori užsakyti vyrišką striptizą. Suderinome detales ir aptarėme užsakymo kainą. Vyriško striptizo kainą visada pasakome tiktais išsiaiškinę užsakovo poreikius. Sutarėme dėl striptizo užsakymo.

Į užsakymą vykome kartu su royalstriptease.com fotografu. Primename, jog mūsų pasirodymus draudžiama filmuoti ir fotografuoti. Fotografuojame tik mes, nuotraukos neviešinamos.

Važiavome link Vilniaus pasileidę linksmintis nuteikiančią muziką. Abiejų nuotaika buvo puiki, nors važiuojant kelyje tvyrojo rūkas ir matomumas buvo gana prastas. Buvome nusiteikę suteikti nuostabių emocijų striptizą užsisakiusioms damoms.

Daktaro striptizas bendradarbių vakarėliui saunoje Vilniuje

striptizas Vilniuje saunoje strptizo šokėjas Vilniuje pirtyje

Mus pasitiko maloni moteris. Parodė persirengimo patalpą. Tinkamai suderintas apšvietimas, garsi muzika ir linksmos įkaitusios damos nuteikė puikiam šokiui.
Royalstriptease.com fotografas paleido muziką. Pasigirdo garsi greitosios pagalbos automobilio sirena.

Į patalpą įžengiau apsirengęs daktaru. Moterys šėlo jacuzzi`yje.
Šokau pagal muziką. Lėtais judesiais nusirenginėjau, galiausiai likau tik vienais apatiniais. Viliojau jas. Lėtai nusimoviau apatinius. Likau tik su stringais. Beveik nuogas įšokau pas jas į karštą Jacuzzi. Toliau tęsiau šokį, pašokdinau damas.
Baigęs šokį išlipau iš saunos, nusilenkiau šioms damoms ir padėkojau už šiltą sutikimą

Vyriškas striptizas – gali suteikti daug nuostabių emocijų Jūsų vakarui.
Mielos damos, mūsų striptizo šokėjų komanda visada pasirengusi suteikti daug džiaugsmo ir nuostabių emocijų Jūsų vakarui. Paskambinkite ir pasikonsultuokite su mumis.

Susisiekite: https://royalstriptease.com/kontaktai/

Straipsniai, Striptizas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X