Vyrų Striptizas Vilniuje vienai moteriai

RoyalStriptease striptizo šokėjai vyksta į namus pas moteris. Gaudavome nemažai skambučių, kur moterys tiesiog būdamos vienos namuose norėdavo pažiūrėti į šokantį striptizo šokėją. Buvo viena klientė, kuri buvo nėštukė ir užsakė vieno policininko striptizą į namus.

Striptizo šokėjas vilkintis policininko aprangą atvyko pas ją į namus ir atliko pasirodymą. Buvo taip pat užsakymas, kur dvi moterys taip pat norėjo pažiūrėti į šokantį vyrą, paskambino ir tikslinosi ar aplamai striptizo šokėjai vyrai vyksta į tokius užsakymus, kur vos viena ar dvi moterys.

Mes patikslinome, kad tokius užsakymus apsiimame tuo atveju, jeigu nesikerta laikai su kitais užsakymais. Tą dieną mūsų striptizo šokėjas atliko keletą užsakymų ir pačioje pabaigoje nuvyko į paskutinį užsakymą, kuris buvo skirtas dviem moterims.

Kaip išsikviesti striptizo šokėją vyrą į namus?

1 . Peržiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame matosi, kokia apranga ir kokiu kūnu atvyks šokėjas. Veidai yra neskelbiami šokėjų.

https://www.youtube.com/watch?v=DFezu4xkVuA&t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=rlQpH3jrlYE&t=4s

2. Tuomet parašykite email laišką su savo situaciją.

Laiškas paprastai mus pasiekia iš karto, kadangi yra automatinė sistema mato iš karto įkritusius laiškus. Jeigu nekantraujate, galite paskambinti. Kontaktai čia

2. Paruoškite tinkamai namus

Striptizo šokėjui atvykus, reikia duoti kambarį persirengti. Galite pageidauti, kad iš karto atvažiuotų su apranga. Jeigu kambario neturite, galite nuvesti į vonią. Tuomet uždekite keletą žvakučių ir užtraukite užuolaidas. Būkite tikros jog nėra jokių dažų aplinkui. Vieną kartą striptizo šokėjas nuvyko pas moterį į namus, kur kambaryje buvo vaiko piešiniai. Jis jų nepastebėjo ir uždėjo savo aprangas ant tų piešinių. Vėliau visas aprangas teko skalbti. Pasirūpinkite kad nebūtų tokių neskalndumų.

3. Pasiruoškite intriguojančiam šou

Atsipalaiduokite. Galite padaryti 100 gramų prieš šokėjui atvykstant. Juk perkant sau, kad po striptizo įgautumėte gerų emocijų ir jaustumėtės puikiai. Apsirenkite skoningai ir palaikykite šokėją. Tuomet jis ilgiau Jums pašoks.

Striptizo šokėjų užsakymas: https://royalstriptease.com/kontaktai/

Royalstriptease.com

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X