Vyrų striptizas Šiauliai – striptizas mergvakariui

Mums paskambino mergina iš Šiaulių. Pasakė, jog Joms kita agentūra siūlanti striptizo paslaugas pasiūlė pigiau. Mes paklausėme: „ponia, ar norėtumėte sužinoti priežastis, kodėl tiek daug mūsų klienčių lieka labai patenkintos po mūsų užsakymų?“

Ji nusijuokė ir gražiu, šiltu, pilno juoko balsu paklausė: „Nu mes neabejojame, kad jūs profesionaliai atliekate paslaugas. Nu norėtume sužinoti, kodėl“.

Taigi mes šiai poniai nusiuntėme nuoroda į paštą su slaptažodžiu, kuriame yra duodama daug informacijos, ką jos užsisako ir kodėl mus užsisakyti. Peržiūrėkite ir jūs:

Kodėl tiek daug mūsų klienčių lieka patenkintos po mūsų striptizo pasirodymų:

Spauskite šią nuorodą ir įveskite slaptažodį:
https://royalstriptease.com/kaip-surengti-gera-mergvakari/

slaptažodis arnas321

Taigi merginos iš Šiaulių nusprendė užsisakyti mūsų striptizo paslaugas.

Striptizas mergvakariui Šiaulių sodyboje

Įsėdome į automobilį ir išvažiavome į užsakymą Šiauliuose. Mašinoje grojo nuotaiką kelianti muzika.

Atvažiuojame su mūsų įmonės fotografu. Sodyba buvo įsikūrusi 10km nuo Šiaulių. Mus prie įvažiavimo į miško kelią pasitiko užsakovių automobilis papuoštas balionais.

Jautėmės labai gerai, kai taip pasitiko mus. Nereikėjo klaidžioti ir ieškoti. Žinoma dažniausiai užsakovai duoda gps koordinates ir eina privažiuoti prie pat sodybos. Esmė čia ne koordinatės, o šiltas pasitikimas.

Išlipusi iš automobilio mergina mus palydėjo persirengti. Padavėme jai skarą, kurią užriš jaunajai ant akių.

Merginos taip buvo gražiai skoningai apsirengusios, kad buvo nuostabu žiūrėti. Visos draugės buvo juodai apsirengusios, o jaunoji su balta suknele. Taip labai lengva atskirti, kam padaryti šokį.

Kareivio striptizas mergvakariui Šiauliuose

Pirmuoju šokiu išėjau su kareivio apranga. Pašokdinau visas sėdinčias merginas. Didžiausią dėmesį skyriau jaunajai, nes jai ir buvo nupirkta dovana.

Pabaigoje striptizo nuskyniau gėlės žiedlapį ir užsikišau jai už ausies. Toks dėmesys moteriai buvo kažkas nuostabaus.

Policininko striptizas mergvakariui Šiauliuose

Per šį striptizo šokį buvau rūstus, rimtas, griežtas policininkas. Sugniaužti kumščiai, vaikščiojimas ir robotuko judesiai merginoms kėlė nerimą ir kiek kitokias emocijas nei kareivio striptizas.

Nusivedžiau jaunąją prie sienos ir apieškojau. Bananu vedžiau nuo kojų apačios iki viršaus. Na ir vėliau sušokau karštą striptizą.

Man labai patiko šis užsakymas, dėl šilto pasitikimo, palydėjimo į puikų kambarį, kuriame buvo galima susikabinti aprangas, dėl šilto palaikymo ir gražaus bendradarbiavimo. Didelis Ačiū

striptizas i namus siauliai striptizas mergvakariui siauliai striptizas mergvakariui Siauliuose striptizas siauliai vyriskas striptizas siauliai vyru striptizas siauliai vyru striptizas siauliuose

Raktiniai žodžiai:

striptizas mergvakariui Siauliuose, striptizas siauliai, vyru striptizas siauliuose, vyru striptizas siauliai, striptizas i namus siauliai, vyriskas striptizas siauliai, striptizas mergvakariui siauliai,

Ir jūs norite užsisakyti striptizo šokėją mergvakariui/gimtadieniui/vakarėliui?

  1. Kuriame mieste, kelintą dieną ir valandą reikalingas šokėjas? (mums reikia pažiūrėti ar mes neužimti tą dieną ir valandą)
  2. Tikslus adresas į kurį reikės atvykti? (reikia paskaičiuoti kelionės išlaidas) Mes žinome puikią vietą, tinkančią mergvakariui Šiauliuose
  3. Kiek žmonių stebės striptizą?
  4. Kiek norite šokių? Dviejų? Trijų? Keturių? Šokis trunka 10 minučių.

Susisiekite https://royalstriptease.com/kontaktai/

 

Straipsniai

1 komentaras

  1. Žiedūnė:

    Sveiki,

    Kiek maždaug kainuoja striptizas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • LIKE & SHARE MŪSŲ PUSLAPĮ


Show Buttons
Hide Buttons
X